Generate style theme (5.0.14) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
