Generate style theme (5.0.14) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -
