Generate style theme (5.0.14) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Anonymous
mk: Анонимен
