Generate style theme (5.0.14) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
