Generate style theme (5.0.14) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Authored on
ms: Dikarang pada
