Generate style theme (5.0.14) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
