Generate style theme (5.0.14) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Style
ps: ډول
