Generate style theme (5.0.14) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored by
ro: Autor

en: Example
ro: Exemplu

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Style
ro: Stil

en: Changed
ro: Schimbat

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Route name
ro: Nume rută
