Generate style theme (5.0.14) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
