Generate style theme (5.0.14) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Style
ta: பாணி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
