Generate style theme (5.0.14) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Media
ug: مېدىيا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Stylesheet
ug: ئۇسلۇب ھۆججىتى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
