Generate style theme (5.0.4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Example
gl: Exemplo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
