Generate style theme (5.0.4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
