Generate style theme (5.0.5) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
