Generate style theme (5.0.5) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored by
ru: Автор

en: Example
ru: Пример

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Manage styles
ru: Управление стилями

en: Route name
ru: Название маршрута

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
