Generate style theme (5.0.6) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Example
ja: 例

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Create date
ja: 作成日

en: Route name
ja: ルート名

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
