Generate style theme (5.0.6) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Placeholder
sr: Резервисано место
