Generate style theme (5.0.9) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Example
da: Eksempel

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Manage styles
da: Håndtér styles

en: Route name
da: Rutenavn
