Generate style theme (5.0.5) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
