Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
