Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Module
gl: Módulo

en: Other
gl: Outro

en: Entity
gl: Entidade

en: Generate content
gl: Xerar contido

en: Generate
gl: Xerar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
