Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Module
ja: モジュール

en: Other
ja: その他

en: Entity
ja: エンティティ

en: Generate content
ja: コンテンツの生成

en: Generate
ja: 生成する

en: Bundle
ja: バンドル
