Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
