Generated Content (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Other
te: ఇతర
