Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað
