Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Other
gu: અન્ય

en: Bundle
gu: બંડલ
