Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Other
hi: अन्य

en: Entity
hi: इकाई

en: Bundle
hi: पोटली
