Generated Content (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Module
it: Modulo

en: Other
it: Altro

en: Entity
it: Entità

en: Generate
it: Genera

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
