Generated Content (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Other
ps: نور

en: Bundle
ps: بنډل
