Generated Content (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Other
cy: Arall
