Generated Content (1.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
