Generated Content (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Bundle
ne: पोका
