Generated Content (1.1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër
