Generated Content (1.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Module
he: מודול

en: Other
he: אחר

en: Entity
he: יישות

en: Generate content
he: יצירת תכנים

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
