Generated Content (1.3.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Module
lt: Modulis

en: Other
lt: Kiti

en: Entity
lt: Esybė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
