Generated Content (1.3.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Module
az: Modul

en: Other
az: Digər

en: Entity
az: Entiti

en: Bundle
az: Paket
