Generated Content (1.4.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Module
ar: الوحدة

en: Other
ar: آخر

en: Entity
ar: الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
