Generated Content (1.5.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Module
cs: Modul

en: Other
cs: Jiné

en: Generate
cs: Generovat

en: Tracking
cs: Sledování

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
