Generated Content (1.5.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Module
et: Moodul

en: Other
et: Muu

en: Entity
et: Olem

en: Bundle
et: kogum
