Generated Content (1.5.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
