Generated Content (1.5.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Module
id: Modul

en: Other
id: Lainnya

en: Entity
id: Entitas

en: Bundle
id: Bundel
