Generated Content (1.5.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Module
pl: Moduł

en: Other
pl: Inne

en: Entity
pl: Encja

en: Generate content
pl: Generuj zawartość

en: Generate
pl: Generuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
