Generated Content (1.5.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Bundle
ur: بنڈل
