Generated Content (1.5.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Module
eu: Modulua

en: Other
eu: Bestea

en: Entity
eu: Entitatea
