Generated Content (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Other
bo: གཞན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
