Generated Content (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Other
eo: Alia

en: Bundle
eo: Fasko
