Generated Content (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Module
fa: ماژول

en: Other
fa: ساير

en: Entity
fa: عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
