Generated Content (2.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Module
ms: Modul

en: Other
ms: Lain-lain
