Generated Content (2.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Module
ro: Modul

en: Other
ro: Altele

en: Entity
ro: Entitate

en: Bundle
ro: Pachet
