Generated Content (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Module
ru: Модуль

en: Other
ru: Другое

en: Entity
ru: Сущность

en: Generate content
ru: Создать материалы

en: Bundle
ru: Набор

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой
